SZKOŁA GÓRSKA CLIMBE

Sposoby płatności

Dostępne sposoby płatności za kursy i szkolenia

Dostępne sposoby płatności

Dokonując zakupu kursów i szkoleń w sklepie Szkoły Górskiej Climbe istnieją dwie możliwości zapłaty za wybrany kurs i szkolenie:
1. Zwykłym przelewem - na rachunek bankowy firmy „Climbe Piotr Picheta", ul. Bolesława Chrobrego 20/7, 32-020 Wieliczka, NIP 678-268-64-62, REGON 678-268-64-62, w tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko, rodzaj kursu i termin np. Jan Kowalski, ABC Via Ferrat Dwie Wieże, 26.08.2022.

Konto mBIZNES w mBANK, nr konta: 65 1140 2004 0000 3902 8108 8941

2. Dotpay - poprzez internetowy system płatności dotpay, bez dodatkowych opłat dla kupującego. Szczegóły na stronie: www.dotpay.pl, a także w dziale bezpieczne zakupy. Transakcje zabezpieczone są certyfikatem SSL. Nasze id sprzedawcy w systemie dotpay: 251780. W przypadku problemów z połączeniem twojego banku z kontem dotpay (np. transakcja anulowana) możesz zapłacić bezpośrednio ze strony dotpay, wpisując nasze ID 251780, podając kwotę transakcji, oraz opis transakcji np. Jan Kowalski, ABC Via Ferrat Dwie Wieże.

Szczegóły na stronie: www.dotpay.pl

Link do płatności: https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

3. Zadatek - w zależności od kursu udostępniamy też możliwość zapłaty zadatku, czyli części kwoty (ok. 30% całości), jako formę rezerwacji miejsca i terminu kursu i szkolenia. Informacje o tym, czy za dany kurs i szkolenie wymagamy płatności całej sumy znajdziecie w sklepie, przy konkretnym rodzaju kursu.

W przypadku konieczności wpłaty zadatku na poczet kursu i szkolenia, zamiast całości sumy, w opisie kursu będzie dostępny specjalny kupon rabatowy, którego użycie pomniejszy wartość zamówienia. Pozostałą różnicę (70% ceny kursu) zapłacicie w dniu kursu, przed rozpoczęciem zajęć.

 
 
System płatności Dotpay
Schemat dokonywania wpłat za pośrednictwem system szybkich płatności Dotpay
 
SZKOŁA GÓRSKA CLIMBE

Bezpieczne zakupy

Rejestracja, logowanie, składanie zamówień, typy płatności zabezpieczone certyfikatem SSL

Witryna Szkoły Górskiej Climbe w całości jest zabezpieczona certyfikatem SSL, dzięki czemu Państwa zakupy są bezpieczne. Symbol „kłódki” obecny przy adresie naszej witryny informuje, że strona jest w pełni zabezpieczona. Oznacza to, że dane wprowadzane podczas rejestracji, logowania, składania zamówienia i dokonywania płatności są w pełni szyfrowane. Stosowany przez nas certyfikat przypisany jest do domeny: climbe.pl.

Czym jest certyfikat SSL?

Certyfikat SSL, stosowany na naszej stronie (climbe.pl) jest narzędziem zapewniającym ochronę witrynie internetowej. Pełne bezpieczeństwo jest efektem zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy naszym sklepem, a Państwa komputerem. Certyfikat chroni przed próbami wyłudzeń danych i innych informacji, na podstawie których niepowołane osoby mogłyby dokonać nieuprawnionych transakcji finansowych.

Co chronimy?

Ochronie podlegają wszystkie strony witryny climbe.pl, w tym strona sklepu, na której dochodzi do wymiany danych między Państwa komputerem, a sklepem Szkoły Górskiej Climbe. Chronimy następujące elementy sklepu: system rejestracji i logowania się do naszego sklepu, koszyk i cały proces składania zamówienia, transakcje wykonywane za pomocą internetowego systemu płatności Dotpay. Więcej o bezpieczeństwie szybkich płatności przeczytasz na stronie Dotpay.

Jak to sprawdzić?

Najprostszym sposobem sprawdzenia, czy certyfikat SSL chroni Państwa dane, jest zaobserwowanie naszego adresu internetowego. Aby to sprawdzić kliknij na symbol kłódki i zobacz, czy i w jaki sposób chroniona jest nasza witryna. W polu adresowym twojej przeglądarki znajdziesz również ciąg znaków https://, który oznacza, że wprowadzane przez Ciebie są w pełni zaszyfrowane i zabezpieczone.

W niektórych przypadkach symbol kłódki może nie być na pierwszy rzut oka widoczny (zależne to jest od rodzaju stosowanej przez Was przeglądarki). Aby się przekonać, czy wprowadzane dane są szyfrowane kliknijcie pasek adresu w obszar poprzedzający adres zaczynający się od protokołu https://. Po kliknięciu otworzy się okienko z opcją "więcej informacji". To właśnie w tym miejscu otrzymacie szczegółowe dane dotyczące naszego certyfikatu bezpieczeństwa.