Menu

Butterfly Climbing

Damska koszulka wspinaczkowa "Butterfly Climbing" opuściła kokon koncepcji i przygotowań w czasie, gdy pogoda nie sprzyjała beztroskiemu trzepotaniu skrzydłami. Jej kolory dodaly energii coraz bardziej ponurym i szarym dniom, a grafika nie pozwala zapomnieć, że tylko przeharowanie zimy gwarantuje nam w nowym sezonie pokonywanie dróg wspinaczkowych z lekkością motyla.

Dzięki zdjęciom Alicji Sapko i wrodzonemu wdziękowi Magdy "Butterfly Climbing" tryska energią w środku zimy. T-shirt z nadrukiem Butterfly Climbing uszyty został z bawełny z domieszką elastanu, dzięki czemu koszulka jest wygodna, dopasowana, a sama wspinaczka w tym t-shirt'cie staje się rozkosznie miła. 

Zapraszamy do sklepu z koszulkami climbe

Climbe

Climbe to designerska marka odzieżowa. Szyjemy koszulki górskie, koszulki wspinaczkowe (z autorskim nadrukiem Climbe) dla ludzi aktywnych i ceniących niepowtarzalny design. Tworzymy również grafiki ścienne, plakaty na zamówienie, kubki porcelanowe (design mug) i inne przedmioty nawiązujące do turystyki górskiej, wspinania, podróży i eksploracji.

Zobacz nasz sklep z koszulkami

Climbe

Climbe Projektowanie Graficzne Piotr Picheta
ul. Bolesława Chrobrego 20/7
32-020 Wieliczka
NIP 678-268-64-62
REGON 364133207

http://www.sklep-climbe.pl

http://www.kkowalska.com

Społeczność

  • facebook
  • google plus
  • pinterest
  • instagram
  • rss