Menu

Kominiarz na szczęście

Jak mówi stara tradycja, pojawienie się kominiarza jest wróżbą pomyślności. Na widok kominiarza należy złapać się za guzik, a potem w myślach wypowiedzieć życzenie. Jeśli natkniemy się na brodacza marzenie się spełni, jeśli na zakonnicę lub kobietę w okularach - już nie.

Na szczęście my nie wierzymy w przesądy, ale w zdrowy rozsądek. Sprawdzony asekurant to prawdziwy skarb. Dbajcie o niego, a on zadba o Was. W innym razie może Was spotkać taka o to niespodzianka.

Kominiarz na szczęście to nasz kolejny projekt koszulki z nadrukiem. Mimo, ze wciąż w fazie roboczej, postanowiliśmy co nieco Wam pokazać. Podoba Wam się taka koncepcja? Chcielibyście mieć coś takiego na swojej koszulce?

A w zasadzie to grafika jest już gotowa, koszulki damskie i męskie Chimney-sweep for luck (kominiarz na szczęście) są w sprzedaży, a na ściany bardzo mocno polecamy tą grafikę ścienną, która wspaniale udekoruje ścianę, np. nad komodą :)

Climbe

Climbe to designerska marka odzieżowa. Szyjemy koszulki górskie, koszulki wspinaczkowe (z autorskim nadrukiem Climbe) dla ludzi aktywnych i ceniących niepowtarzalny design. Tworzymy również grafiki ścienne, plakaty na zamówienie, kubki porcelanowe (design mug) i inne przedmioty nawiązujące do turystyki górskiej, wspinania, podróży i eksploracji.

Zobacz nasz sklep z koszulkami

Więcej w tej kategorii: Sekretne życie motyli »

Climbe

Climbe Projektowanie Graficzne Piotr Picheta
ul. Bolesława Chrobrego 20/7
32-020 Wieliczka
NIP 678-268-64-62
REGON 364133207

http://www.sklep-climbe.pl

http://www.kkowalska.com

Społeczność

  • facebook
  • google plus
  • pinterest
  • instagram
  • rss